Výmena Tatara? Posielajú ho späť do bývalého tímu!

Tomáš Tatar bol v niektorých nedávnych v zápasoch jeho Colorada iba zdravým náhradníkom. Teraz ho zámorský expert navrhuje ako možnú posilu a posiela ho späť do bývalého tímu.

Jonathan Bailey z Pucks & Pitchforks sa zamyslel nad tým, či by sa New Jersey Devils nehodil návrat Tomáša Tatara. Známy žurnalista uvádza, že by sa nemalo zabúdať na to, ako Tatar v minulých sezónach pomohol vytvoriť kvalitný útok s Hischierom a Mercerom.

„Zlepšená výkonnosť v základnej časti vplýva na vaše nasadenie v play-off, čo môže výrazne ovplyvniť, ako v play-off dopadnete. So skúsenejším mužstvom by Tatar mohol dostať na jar druhú šancu. Vedenie New Jersey by malo tento ťah zvážiť,“ píše Bailey.

V tejto chvíli sa však zdá byť Tatarova výmena nepravdepodobná, ale v NHL človek nikdy nevie. Len pre úplnosť doplníme, že slovenský krídelník hrával za New Jersey Devils dve sezóny v rokoch 2021- 2023.

V prvom ročníku získal v 76 zápasoch 30 bodov, v tom predchádzajúcom odohral 82 duelov s bilanciou 48 bodov (20+28). Za Colorado nastúpil v aktuálnej sezóne na 20 zápasov a pripísal si v nich 8 asistencií.

Foto: BVM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: