Vražda priamo na ľade? Bol to úmysel, tvrdí Avery!

Nedávno hokejovú verejnosť šokovala smutná udalosť v Anglicku. Vo veku 29 rokov zahynul bývalý hokejista NHL Adam Johnson. Vinníka incidentu teraz označujú dokonca za vraha.

Adam Johnson bol bývalý hokejjsta, ktorý nedávno tragicky zahynul. Niekdajší útočník Pittsburghu Penguins, ktorý v kariére odohral 13 duelov NHL, zomrel po incidente priamo na ľade.

Útočníka Nottingham Panthers Johnsona totiž zasiahol v súboji korčuľou protihráč Matt Petgrave tak nešťastne, že Johnson na následky zranenia zomrel.

Situáciu už rieši aj polícia a dokonca sa prešetruje, či Petgraveho zákrok nebol úmyselný. Na sociálnych sieťach sa skloňuje slovo vražda priamo na ľade. Petgrave má povesť drsného hokejistu, v minulom ročníku bol najvylučovanejším hráčom anglickej ligy.

Vražda

Bývalý forvard NHL a známy provokatér Sean Avery tiež patrí k tým, ktorí si myslia, že tam bol úmysel. „Urobil ten hráč pohyb, ktorý je veľmi netradičný, prapodivný? Áno. Či si myslím, že sa chcel pokúsiť nejakým spôsobom Johnsona zasiahnuť? Jednoznačne.“

Niekdajší hráč LA Kings, Detroitu Red Wings , Dallasu Stars či NY Rangers si však nemyslí, že Petgrave mal úmysel niekoho zabiť. Samotný zákrok však podľa neho úmyselný bol.

Petgrave je podľa dostupných informácií z incidentu extrémne zdrvený, dokonca sa ho verejne zastal aj jeden z Johnsonových spoluhráčov. Aký je váš názor na túto situáciu? Bol to úmysel?

Zdroj: Daily Mail | Foto|Video: X

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: