Nepatria do Slovana: Kapuš posiela hráčom tvrdý odkaz!

Hokejový Slovan nevstúpil do sezóny ideálne. Po ďalšej trpkej prehre poslal asistent trénera Richard Kapuš svojim zverencom tvrdý odkaz!

Slovan prehral v úvodnom kole novej sezóny s Michalovcami vysoko 2:8. V treťom kole prišiel ďalší trpký výsledok a síce prehra rozdielom triedy 2:5 so Zvolenom. Navyše doma.

Richard Kapuš, ktorý je od roku 2022 asistentom hlavného trénera Pardavého, sa po prehre s HKM postavil pred novinárov.

„Po debakli v Michalovciach sme mali nejaké pohovory. V Humennom sme podali kompaktný výkon, dnes sme nepodali žiadny, nebojovali sme. Niektorí hráči tu nemali ani prejsť okolo kabíny a nie do nej vojsť a hrať za tento klub. Ťazko sa mi to hovorí. Importy zatiaľ slabo. Mali byť ťahúni, ale asi im stačí iba obliecť dres. Takto hazardovať s menom Slovana je pre mňa nemysliteľné,“ vyjadril sa Kapuš po prehre so Zvolenom.

Niekdajší slovenský reprezentant a dlhoročná opora Belasých uznala kvality Zvolena, ale zároveň vyzval svojich zverencov, že takto sa za Slovan nebojuje.

Bratislavský klub nastúpi na najbližší zápas v nedeľu 24. septembra. Jeho súperom bude zatiaľ neporazená Spišská Nová Ves.

Kapuš

Zdroj: Sport.sk | Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: