Milan Lucic zatknutý za domáce násilie: Opúšťa tím!

Cez víkend bolo v Bostone poriadne rušno. Jeden z najznámejších a najstarších hráčov klubu sa totiž dostal do nepríjemného incidentu. Milan Lucic zatknutý za domáce násilie, aspoň to uvádzajú tamojšie médiá.

Milan Lucic zatknutý. Tak píšu titulky zahraničných médií po incidente, ktorý sa odohral v piatok. 35-ročný power forvard, ktorý sa do tímu Bruins vrátil pred touto sezónou ako voľný hráč, sa mal dopustiť domáceho násilia.

Niektoré zdroje uvádzajú, že bol Milan Lucic zatknutý v sobotu ráno. K celej situácii sa už vyjadrilo aj vedenie Bostonu Bruins.

Milan Lucic zatknutý

„Boston Bruins sú si vedomí incidentu, do ktorého bol zapletený Milan Lucic v piatok večer. Milan si berie v tíme voľno na dobu neurčitú. Organizácia berie tieto záležitosti velmi vážne a bude spolupracovať s Lucicovou rodinou, aby jej poskytla všetkú podporu a pomoc, ktorú môže potrebovať. V tejto chvíli nebudeme situáciu ďalej komentovať,“ uviedol klub na sociálnych sieťach.

Lucic hral naposledy 21. októbra a odvtedy je na listine dlhodobo zranených hráčov. Po svojom návrate do Bruins odohral v tomto ročníku zatiaľ 4 zápasy a pripísal si v nich dve asistencie.

Predtým hrával v NHL za Edmonton, Calgary, Los Angeles a v rokoch 2007 – 2015 práve za Boston, s ktorým vyhral v roku 2011 Stanley Cup.

Zdroj: CBS | Foto: Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *